Головна » 2017 » Вересень » 27 » Педагогів Яворівщини відзначили з нагоди професійного свята «Учитель – то достойний знань вінець!»
15:44
Педагогів Яворівщини відзначили з нагоди професійного свята «Учитель – то достойний знань вінець!»

 

О, вчителі! Невже Ви не втомились

у юні душі сіяти зерно?

для цього Ви на світі і з’явились,

Щоб в учнях буйно проросло воно.

 

Сонце стає лагідним і бажаним, небо – синім і глибоким, усі фарби - насиченими і теплими…Ці теплі осінні акорди – для Вас, дорогі учителі!

Отож, перша неділя жовтня присвячується мудрим, далекоглядним, самовідданим, терплячим, лагідним і суворим…

26 вересня 2017 року з нагоди Дня Працівника освіти у Львівському національному театрі опери та балету імені Соломії Крушельницької відбулася урочиста академія. В урочистостях брала участь делегація педагогів Яворівщини, яку очолювали начальник відділу освіти Михайло Дорош та голова Яворівської районної організації профспілки працівників освіти і науки Ярослава Кобиця.

На урочисту академію була запрошена вчитель географії, голова ПК Івано – Франківської ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Івана Франка Марія Іванівна Нечай.

Педагогів привітали з прийдешнім святом голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, голова Львівської ОДА Олег Синютка. І з святом педагогів Львівщини також вітала директор Департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій, яка подякувала педагогам за невтомну і жертовну працю, та відзначила, що спільними зусиллями й спільною працею Львівщина демонструє високі знання в освітній галузі.

Тепло вітала присутніх голова Львівської обласної організації профспілки працівників науки і освіти Марія Яцейко, яка відзначила важливу роль вчителя у сучасних державотворчих процесах та побажала миру для України.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, а також з нагоди Дня працівника освіти кращі представники галузі отримали нагороди і грамоти. Ольга Фірчук, завідуюча методичним кабінетом відділу освіти Яворівської РДА, отримала почесне звання «Відмінник освіти». Нагородою та грамотою було відзначено вчителя Івано – Франківської школи Марію Нечай.

Освітян привітали художні колективи Львівського національного університету імені Івана Франка, Національного університету «Львівська політехніка» та Львівського національного аграрного університету.

В усіх привітаннях висловлювалась сердечна вдячність за невтомну працю, великий талант і покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

 

Категорія: Новини нашої школи | Переглядів: 782 | Додав: Leonid