Головна » 2018 » Травень » 3 » Перша державна атестація у 4 класі
19:28
Перша державна атестація у 4 класі

 

Перша державна атестація у 4 класі - це завжди хвилююче й одночасно урочисто. Сьогодні учні 4-их класів нашої школи  відчули себе по-справжньому дорослими та впевненими ! Нехай попереду ще багато років навчання, а сьогодні можна відпочити та порадіти своїм першим успіхам, досягненням.

Адже у наших маленьких здобувачів освіти  їх чимало і кожне, нехай навіть і найменше на перший погляд, заслуговує на окрему увагу і похвалу . Чотири роки навчання в початковій школі пролетіли, як один день. Тепер ви не тільки майбутнє нашої школи, а й нашої країни.

Атестаційна контрольна робота з української мови  у 4-их класах була  інтегрованою і містила завдання на перевірку результатів навчання з української мови та літературного читання.

Завдання були на:

  • перевірку сформованості навички читання, розуміння прочитаного, уміння працювати з текстом, використовуючи визначені програмою літературознавчі поняття;
  • перевірку орфографічних і пунктуаційних умінь, навичок застосування знань про мову і мовлення, мовних умінь;
  • побудову зв’язного висловлювання формуються на основі єдиного художнього або науково-художнього тексту.

Для перевірки орфографічних і пунктуаційних умінь укладачі контрольної роботи обрали в тексті для читання логічно завершену частину для списування, в якій 25% слів містили вивчені орфограми, і оформили її з пропусками цих орфограм.

З метою забезпечення умов цілісного сприйняття тексту, який  опрацьовували учні, Адміністрація школи та класні керівники 4-их класів Кульчицька Ольга Романівна, Косач Ірина Вікторівна, Яремин Софія Андріївна вітають  вас з першими успіхами.

 

Категорія: Навчальна робота | Переглядів: 236 | Додав: Leonid