Головна » 2016 » Вересень » 3 » Перший урок на тему « Від проголошення незалежності до нової України».
02:26
Перший урок на тему « Від проголошення незалежності до нової України».

Кропельницька О.В.

1 вересня 2016 р. класними керівниками 10- А та 10- Б класів – Юзишин М. М. та Кропельницькою О.В. в актовому залі було проведено перший урок на тему «Від проголошення незалежності до нової України».

На урочистий урок було запрошено вчителя історії Довбій М.І. Розпочала урок Юзишин М.М.. Вона говорила про те, що Батьківщину не вибирають, як не вибирають рідну матір, вона дається людині одна на все життя.

Щоб називатись справжніми українцями ви повинні досконало знати свою історію, берегти традиції народу і спільно, в єдності будувати незалежну Україну.

Виступ Марії Миколаївни продовжила Довбій Мирослава Іванівна. Вона почала з того, що цього року ми відзначаємо 25 років незалежності України.

25 років – це мало чи багато? Це мало для країни, але вже достатньо для людини. Це час подумати та проаналізувати нашу історію, нашу сучасність.

Мирослава Іванівна розповіла учням, що 1991 р. належить століттю, яке принесло нашому народу страждання, смерть, голод  але й надію, відродження й, нарешті, самостійність.

З проголошенням незалежності України змінилося і ставлення світової спільноти до нашої держави. Ми повинні пишатися тим, що зростаємо на цій славетній землі із гордістю та гідністю носити ім’я «українець ».

На завершення учениця 10- А класу Кадук Олена прочитала вірш про Україну. Закінчила урок Кропельницька О.В., після чого учні розійшлися по своїх класах.

 

Категорія: Новини нашої школи | Переглядів: 357 | Додав: Leonid