Головна » 2017 » Листопад » 23 » Пілот-24- FabLab Fabricator- навчаємось згідно вимог нової української школи!
13:07
Пілот-24- FabLab Fabricator- навчаємось згідно вимог нової української школи!

 

Юні натуралісти нашої школи, учні 9-Б класу Прийма Олег та Башко Назар, готуючись до конкурсу,  вирішили звернутися до професіоналів за порадою. Для консультації вони обрали  молодий, творчий, сучасний колектив працівників лабораторії  FabLab Fabricator  у м. Києві.

Про найсучаснішу лабораторію європейського рівня вчителі школи дізналися завдяки проекту Пілот-24 . Тому ще раз з вдячністю згадуємо Аню Уварову та Олександру Пєтушкову.

Школярі, студенти та викладачі в лабораторії можуть втілювати свої теоретичні знання на практиці та створювати інноваційні рішення для покращення освітніх програм. Це платформа для ентузіастів, любителів майструвати, художників, дизайнерів, інженерів, вчених, та кожного, хто цікавиться творчістю та технологіями .

Тут висвітлена культура навчання шляхом створення нових рішень, обміну знань, співпраці, синергія в роботі людей: не тільки команда FabLab, а й різнорідність людей і організацій, які об'єднуються навколо лабораторії  поєднують знання з дизайну та мейкерства, теорії та практики, давно відомі інструменти, процеси, матеріали з інноваційними.

Щоб потрапити до лабораторії достатньо зареєструватися на сайті FabLab Fabricator -  http://fabricator.me/

Учні школи та класний керівник Завідія Наталія Ярославівна вдячні Марині , Максимові, Саші за доречні доступні  практичні поради щодо конструювання приладу і усім причетним до створення лабораторії за можливість інноваційно по-сучасному навчатися.

Також ми побували на Майдані Незалежності - віддали шану нашим захисникам. Відчули подих Дніпра, захоплювалися величчю Софіївського та Михайлівського соборів, отримали справжню насолоду від користування метрополітеном.

                                                                                                           Завідія Н.Я.

 

 

Категорія: Завідія Наталія Ярославівна | Переглядів: 221 | Додав: Leonid