Головна » 2017 » Березень » 28 » ПЛАСТ – реальне , цікаве, активне, інтелектуальне дозвілля дитини
10:22
ПЛАСТ – реальне , цікаве, активне, інтелектуальне дозвілля дитини

Завідія Н.Я.

Голова Львівської окружної пластової старшини Юлія Катинська разом з пластунами Новояворівської станиці провели презентацію Пласту у нашій школі , закликаючи школярів до активного проведення дозвілля серед пластунів. Учням розповіли про цікаве, насичене конкурсами, іграми, літніми таборами життя пластунів . Для досягнення виховних цілей Пласту діє пластова метода виховання, основні принципи якої полягають у добровільності членства в організації, вихованні і навчання через гру та працю, поступовій програмі занять і випробувань, гуртковій системі самоорганізації, пізнанні природи , підтримці спеціальних зацікавлень і здібностей дітей та молоді.

Пласт – українська скаутська організація. Метою Пласту є сприяти всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді на засадах християнської моралі. Будучи неполітичною і позаконфесійною організацією, Пласт виховує молодь на свідомих, відповідальних і повновартісних громадян місцевої, національної та світової спільноти, провідників суспільства.

За оцінкою Інституту проблем виховання Академії Педагогічних Наук України Пласт є єдиною організацією в Україні, яка має чітку та ефективну виховну систему. Програма занять включає щотижневі гурткові сходини, прогулянки, екскурсії, мандрівки, табори, мистецькі, спортивні, інтелектуальні та інші змагання. Протягом року Пласт організовує та успішно проводить більше 130 виховних таборів, у яких пластуни на свіжому повітрі практично закріплюють здобуті впродовж року на щотижневих заняттях знання і уміння.

Щороку відбуваються акції різного спрямування — спортивні змагання «Спартакіада», змагання з пішого мандрівництва «Стежками героїв» та «Осінній рейд», фестиваль пластової творчості «День пластуна», мистецький фестиваль «Орликіада» та інші.

Щорічна міжнародна скаутська акція «Вифлеємський Вогонь Миру» завдяки пластунам відбулася в Україні вже 13-й рік поспіль, охопивши десятки тисяч українців ідеєю миру і допомоги іншим.

Пласт є найбільшою скаутською організацією України: 122 осередки Пласту діють у 24 областях України, Автономній Республіці Крим, у містах Києві і Севастополі.

Пласт об’єднує пластунів різного віку – від наймолодших 6-річних пластунів до найстарших пластунів-сеньйорів, які допомагають у виховній праці.

Пласт активно співпрацює з органами державної влади та громадськими організаціями, зокрема з Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України, Міністерством оборони України, Федерацією спортивного туризму України. Ведеться активна співпраця з церквами різних конфесій (Українська Греко-Католицька Церква, Українська Православна Церква, Українська Автокефальна Православна Церква, Українська Римо-Католицька Церква).

Запрошуємо батьків ознайомитися із пластовою методою виховання та спрямовувати дітей до активного реального ( не віртуального) дозвілля.

 

http://www.plast.org.ua/about/plast/

http://lo.plast.org.ua/

https://m.facebook.com/groups/lvivokruga/?view=group

 


 


 


 

Категорія: Завідія Наталія Ярославівна | Переглядів: 407 | Додав: Leonid