Головна » 2017 » Вересень » 21 » По землі крокує осінь…
07:25
По землі крокує осінь…

Тиховська Д. І.

Виглядає так казково
Восени і парк, і гай,
Розмаїттям кольоровим
Прикрашає осінь край!

А.Камінчук

20 вересня 2017 р. на свято «Веселий гарбуз» у Яворівському НПП зібрались учні опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Івана Франка», їх педагоги та батьки. Програма заходу була насичена діями: це розпис гарбузів (майстер-клас із художнього розпису учнями місцевого ХПТУ-14 під керівництвом Надії Дюг), участь у іграх та забавах «Ходить гарбуз по городу»(4-А клас, класний керівник Кульчицька О. Р.), екобесіди «По землі крокує осінь» (гуртківці 5-А та 5-Б класів, керівники: Тиховська О.А., Плесак С.М.), а також «Гарбуз в народній медицині» (учні 8-А класу, вихованці гуртка «Лікарські рослини», керівник Тиховська Д.І.)

Мета заходу – доповнення знань учнів про природу рідного краю, отриманих на уроках природознавства, біології та географії; розвитку творчих здібностей. Директор Яворівського НПП, Заслужений природоохоронець України Михайло Біляк вказав, що для старшокласників це ще є і хороша можливість ознайомитись з ідеями використання природних ресурсів в умовах сталого розвитку.

Важливо відзначити, що вищезгаданий захід, вже за три роки його проведення, набув великої зацікавленості з боку учнівської молоді та започаткував нові традиції…

На завершення свята усіх охочих господарі почастували гарбузовим варенням та нагадали, про те, що розпочався сезон максимального використання гарбуза у нашому харчовому раціоні.

Отож, смакуймо гарбуз! Та будьмо усі здорові!

 

Категорія: Новини нашої школи | Переглядів: 298 | Додав: Leonid