Головна » 2016 » Грудень » 2 » Початок навчання дитини в першому класі – складний і відповідальний етап у її житті
12:10
Початок навчання дитини в першому класі – складний і відповідальний етап у її житті

Вельган Н.Д.

Початок навчання дитини в першому класі – складний і відповідальний етап у її житті, адже відбувається дуже багато змін. Це не тільки нові умови життя та діяльності, а й нові контакти, нові стосунки, нові обов'язки. Школа з перших днів ставить перед дитиною низку завдань: їй необхідно успішно опанувати навчальну діяльність, засвоїти шкільні норми поведінки, долучитися до життя у класному колективі, пристосуватися до нових умов розумової праці та режиму.

Як свідчить практика, відсутність шкільної зрілості, готовності до систематичного шкільного навчання може призвести до зростання тривожності, формування заниженої самооцінки, до появи хронічної втомлюваності, загальної неуспішності, а також стати причиною виникнення шкільних неврозів.

З метою профілактики даної проблеми на запит класоводів 1-х класів (Кухар І.І., Занік Т.В., Вельган. Н. Д.) протягом жовтня- листопада місяців були проведені батьківські збори на тему: "Проблеми адаптації першокласників до навчання в школі" на яких батьки ознайомилися із причинами труднощів адаптаційного періоду. Присутні переглянули презентацію з рекомендаціями стосовно проблем пов'язаних з дезадаптацією та отримали пам'ятки щодо успішної адаптації.

 

Категорія: Новини нашої школи | Переглядів: 253 | Додав: Leonid