Головна » 2017 » Жовтень » 12 » Початок навчання в першому класі складний і відповідальний етап у дитини
01:04
Початок навчання в першому класі складний і відповідальний етап у дитини

 

Початок навчання в першому класі складний і відповідальний етап у житті дитини, адже відбувається дуже багато змін. Це не тільки нові умови життя та діяльності, а й нові контакти, стосунки, обов'язки. Готовність дитини до навчання в школі дуже важлива, бо від неї в подальшому житті залежать успіхи у навчальній діяльності, збереження фізичного і психічного здоров'я.

Бути школярем означає для дитини – отримання не тільки нового статусу але й приналежність до світу дорослих, визнання оточення. У першокласників з'являються нові права та обов'язки. Період пристосування першокласника до навчання супроводжується зростанням внутрішньої напруженості, підвищенням рівня тривожності та зниженням самооцінки.

Тому, з метою попередження процесу дезадаптації, за ініціативою класних керівників 1- х класів: Гоч О.Й., Ткачик М.С., Сумарук Л.С. та психологічною службою школи 10.10.17 були проведені батьківські збори на тему: „Проблеми адаптації першокласників до навчання в школі”. Батьки мали змогу ознайомитись з особливостями адаптаційного періоду, їм було запропоновано переглянути презентацію та відеоролики по даній тематиці. Батькам були надані рекомендації щодо успішної адаптації.

 

Категорія: Суспільство | Переглядів: 312 | Додав: Leonid