Головна » 2017 » Грудень » 5 » Польові збори для випускників 2017-2018 н. р.
07:27
Польові збори для випускників 2017-2018 н. р.

 

Відповідно до наказу відділу освіти Яворівської РДА від 28.11.2017 р. № 02-02/396 випускники 11-х класів опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка» відвідали 184 Навчальний центр академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (с. Старичі) – 01.12.2017 року.

Зміцнення обороноздатності держави є одним із пріоритетів діяльності українського уряду та центральних органів виконавчої влади. Важливу роль у цьому процесі відіграє національно-патріотичне виховання молоді. Тому викладання в школі предмета «Захист Вітчизни» є складовою національно-патріотичного виховання молоді. У контексті нових викликів, що постали перед країною, викликає необхідність зміцнювати практику викладання даного предмета.

Адже на заняттях з цього навчального предмета допризовна молодь отримує початкову військову підготовку, формується у випускників почуття патріотичної свідомості та національної гідності. Для закріплення практичних умінь і навичок обов’язковим є проведення навчально-польових зборів.

Учнів школи гостинно зустріли на території навчального центру керівники. Вони зазначили, що на базі сучасного 184 центру було підготовлено понад 60 тис. військовослужбовців.

Для випускників було проведено екскурсію. Учні познайомилися з побутом воїнів, їх статутним режимом. Вони відвідали оптико-електронний тренажер виконали базові вправи з АК. У медичному центрі було проведено навчання з надання першої медичної допомоги, при основних пораненнях.

Цікавим та пізнавальним моментом для одинадцятикласників було відвідування Міжнародного центру миротворчості та безпеки, де учні мали можливість удосконалити свої знання про сучасну зброю.

Неабиякий інтерес викликав у учнів центр виживання, у якому готують розвідників та уміння, які здобувають курсанти для подолання перешкод.

А на завершення екскурсії – смачний солдатський обід у наметі.

Тепло намету, а найголовніше, тепло зустрічі, бажання міцної співпраці між відділом освіти та навчальним Центром для реалізації найголовнішого – підготувати молодь у теоретичному, практичному, фізичному і психологічному аспектах до майбутньої військової діяльності.

Керівники групи – вчителі школи Нечай М. І. та Кропельницька О.В. висловили організаторам проведення – заступнику начальника 184 навчального Центру, Курашу Р. І. – командиру відділення 2 навчально-механізованого батальйону 4 навчально-механізованої роти 4 навчально-механізованого взводу, відділу освіти, в особі начальника – Дорошу М. П., щиру вдячність.

Мирного неба Вам, дорогі наші захисники, миру в нашій державі бажаємо напередодні Дня Захисника Вітчизни!

Марія Нечай.

 

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 210 | Додав: Leonid