Головна » 2016 » Травень » 24 » Працівники Івано – Франківської ЗОШ - учасники районного конкурсу патріотичної пісні
14:12
Працівники Івано – Франківської ЗОШ - учасники районного конкурсу патріотичної пісні

  

 

20 травня 2016-го року вокальний ансамбль працівників Івано – Франківської  ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Івана Франка «Елегія» прийняв участь в районному конкурсі патріотичної пісні, присвяченому 160-річчю з дня народження Івана Франка та 150-річчя з дня народження Михайла Грушевського, який проходив в Яворівській ЗОШ І – ІІІ ступенів №3 імені Т.Шевченка.

У виконанні ансамблю прозвучали два твори, один з яких  на слова Івана Франка «Не пора, не пора…», другий – на слова випускниці Івано – Франківської ЗОШ, нині студентки факультету журналістики ЛНУ, Христини Вишиваної «Живи, Україно!».

Адміністрація школи виносить щиру подяку організатору ансамблю Шаблінському І.М., вчителям музичного мистецтва Скробач Г.М. та Мурській Л.М., вчителям Дацко О.С., Волошин Н.М., Чепак Г.П., працівникам Юзишину Ю. та Рибаку С., а також відеооператору та фотографу Скебі М.К.

Журі у складі Станька Б.М. (методиста методичного кабінету відділу освіти Яворівської РДА), Каліцінської Г.М. (методиста методичного кабінету відділу освіти Яворівської РДА), Кобиці Я.С. (голови ПК працівників освіти Яворівського району), Матвіїва О. (директора Яворівської школи мистецтв ім.М.Вербицького) та глядачі тепло вітали виступ ансамблю вчителів нашої школи.

Талановитими були виступити усіх учасників конкурсу, який вкотре довів, що працівники освіти з Яворівщини – співучі, обдаровані, згуртовані, патріотично налаштовані.

 

Категорія: Директор школи Марія Ліскевич-Карпа | Переглядів: 246 | Додав: Leonid