Головна » 2016 » Листопад » 28 » Предметні тижні у 2-а класі
11:59
Предметні тижні у 2-а класі

Самотій О.І.

Наша школа - це навчальний заклад, що сприяє духовному збагаченню особистості, створенню умов для самореалізації учителів та учнів у різних видах творчої діяльності. Тому, в школі стало традицією щорічно проводити тижні предметів.

Цікаво, весело та пізнавально для учнів 2-А класу пройшли - Тиждень математики (14.11-18.11) і Тиждень української мови (21.11-25.11).

Девізом тижня було:

«Не махай на все рукою,
Не лінуйся ,а учись.
Бо чого навчишся в школі,
Знадобиться ще колись!»

Конкурси, ігри, змагання розвивали творчість школярів, вчили бути спостережливими, кмітливими та креативними.

Цікавою виявилась для учнів гра «Математична подорож».Діти  отримали емоційно –позитивний заряд. Кожен із них ,враховуючи свої індивідуальні особливості та інтереси,міг працювати з захопленням. Під час подорожі ,діти виконували різноманітні завдання: розгадували ребуси ,відгадували зашифровані слова, складали прислів’я  з геометричних фігур, розв’язували приклади,працювали з математичними розмальовками.

Школярі працювали в дружній атмосфері,дотримуючись  Правил дружби.

Формуванню мовленнєвих здібностей, бажанню говорити рідною мовою сприяв День Казки ( у межах тижня української мови). Завдяки мандрівці "У дивосвіт казок" , діти  узагальнили свої знання з теми « Українські народні казки», розвивалась їхня читацька  зацікавленість.

Участь у конкурсах «Спробуй  казку відгадати», «Загублені речі»,

«Казкова  переплутанка», «Портретна галерея»,  «Казкова вікторина» і т.д. дала

можливість дітям зрозуміти, що рідне слово - невмируще джерело, з якого ми пізнаємо навколишній світ, свою родину, свій народ.

Під час проведення конкурсів, міні-вікторин, відбуваються перші самостійні відкриття дитини. Нехай вони навіть невеличкі, і, на перший погляд, незначні, та в них – паростки майбутнього інтересу до науки, до навчання.

Нехай зерна науки зростають у цих юних душах урожаєм мудрості та натхнення.

Ростіть здоровими,досягайте високих результатів у навчання!

 

Категорія: Новини нашої школи | Переглядів: 214 | Додав: Leonid