Головна » 2016 » Травень » 23 » Представники Корпусу миру США у нашій школі
23:13
Представники Корпусу миру США у нашій школі

 

19 травня 2016-го року в Івано – Франківській ЗОШ побували представники Корпусу миру США. Візит відбувся в рамках проекту «Опорна школа».

Тамара Придатко, TEFL Lead Specialist, представник  Корпусу миру в Україні (US Peace Corps/ Ukraine), розповіла про місію представників Корпусу миру, а саме в рамках освітянського проекту – про можливість співпраці вчителів англійської мови нашої школи та Івано – Франківського методичного округу з волонтерами з США.

Волонтери впродовж 6 місяців проживатимуть в Івано – Франківській громаді та в партнерстві з вчителями англійської мови проводитимуть уроки як носії англійської мови та педагоги й філологи за фахом, організовуватимуть тренінги на навчання для вчителів англійської мови, активно долучатимуться до позакласної та позашкільної роботи.

Сподіваємось, що даний проект буде реалізовано у нашій школі й учні отримають можливість активно спілкуватися з носієм англійської мови, що значно сприятиме покращенню рівня навчальних досягнень школярів з даного предмету, розвитку кругозору, формуванню комунікативних навичок.

 

Для довідки:

Корпус Миру США в Україні

Корпус Миру США в Україні було засновано у 1992 році, коли український Президент Леонід Кравчук та американський Президент Джордж Буш підписали двосторонню угоду про започаткування Корпусу Миру США в Україні.

Відтоді Корпус Миру співпрацював з багатьма прогресивними організаціями. Американські добровольці живуть і працюють пліч-о-пліч з українцями протягом двох років, обмінюючись досвідом та започатковуючи стосунки, які часто триватимуть усе життя.

ЦІЛІ

  • допомагати громадянам України шляхом надання компетентних спеціалістів для задоволення існуючих потреб у технічній кваліфікації
  • сприяти кращому розумінню американців українцями
  • сприяти кращому розумінню українців з боку американців

ПРОЕКТИ

Викладання англійської мови як іноземної:

Добровольці викладають англійську мову в середніх школах, університетах та педагогічних коледжах та проводять тренінги в інститутах післядипломної освіти педагогічних кадрів. Добровольці допомагають учителям розширювати асортимент навчальних засобів для роботи в класі і допомагають студентам набути навичок володіння мовами, які допоможуть їм досягти успіху як в подальшій освіті, так і в майбутній кар'єрі.

Розвиток молоді:

Добровольці працюють у середніх школах і технікумах та співпрацюють з місцевими відділами у справах сім'ї, молоді та спорту з метою надання молодим українцям допомоги, необхідної для досягнення успіху в кар'єрі та в житті. Вони проводять уроки в школах, організовують позакласні заходи та реалізовують громадські проекти, спрямовані на запобігання зловживанню алкоголем, палінню, вживанню наркотиків та розповсюдженню ВІЛ. Добровольці популяризують здоровий спосіб життя, сприяють розвитку навичок у галузях інформаційних технологій, бізнесу, лідерства, громадянської свідомості, екології та кар'єрного розвитку.

Розвиток громад:

Добровольці здебільшого співпрацюють з неурядовими організаціями, місцевими організаціями самоврядування, місцевими органами виконавчої влади та бізнес-структурами. Добровольці сприяють соціальному та економічному розвитку на місцевому рівні. Метою добровольців є посилення компетенції членів громад та обслуговуючих організацій, сприяння сталому розвитку місцевих організацій та міжгалузевому співробітництву між громадським, урядовим та приватними сектором.

ПАРТНЕРИ

  • Міністерство економіки України
  • Міністерство освіти і науки України
  • Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту

 

 

 

Категорія: Директор школи Марія Ліскевич-Карпа | Переглядів: 351 | Додав: Leonid