Головна » 2017 » Грудень » 24 » Президент ЛОФКК, шихан Олександр Король передає найщиріші вітання учням та педагогам Янівської школи!
20:11
Президент ЛОФКК, шихан Олександр Король передає найщиріші вітання учням та педагогам Янівської школи!

 

24 грудня 2017 року в СК «Галичина» пройшов відкритий Кубок України з кіокушинкай карате у розділі «куміте» з нагоди 25-річчя Львівської обласної федерації (ЛОФКК).

Впродовж декількох років секція кіокушинкай карате від ЛОФКК діє на базі Янівської школи (тренер – Юрій Сворень).

«Головне – не фізичний гарт. Сильним та вправним тіло стає внаслідок сили духу та волі. Запорука перемоги над собою й іншими - абсолютна цілеспрямованість, критичний самоаналіз рішень і вчинків. Наше завдання – виховати в юнацтва внутрішню цілісність, спокій та шляхетність, рішучість та відвагу», - говорить про сутність занять кішкушинкай карате з учнівською молоддю тренер Юрій Сворень.

Шихан Олександр Король висловив слова вдячності учням Янівської школи та їх батькам за сприяння розвитку кіокушинкай карате на Львівщині, педагогам школи за співпрацю у досягненні спільної мети – виховання здорового, свідомого, вольового покоління: «Одним із основних принципів філософії бойових мистецтв є наступний: У сильних учителів виростають сильні учні. Полум'я виснажливих тренувань переплавляє егоїстичні бажання на шляхетні цілі, до яких учнів ведуть їхні наставники».

Марія Ліскевич-Карпа

 

 

Категорія: Опорна школа | Переглядів: 481 | Додав: Leonid