Головна » 2017 » Березень » 31 » Природоохоронна акція «Посади дерево миру»
09:27
Природоохоронна акція «Посади дерево миру»

  

Ткачик М.С.

27 березня 2017р. з ініціативи школярів Івано-Франківської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка та за сприяння працівників заповідника ’’Розточчя’’ було організовано та проведено акцію із висадження зелених насаджень на подвір'ї корпусу №2 місцевої школи.

Висадку дерев липи серцелистої та сосни провели в рамках Всеукраїнської акції «Посади дерево миру», яка присвячена Міжнародному дню попередження експлуатації навколишнього природного середовища під час війни та військових конфліктів та проходить в рамках щорічної акції «Зелений паросток майбутнього».

Мета акції – привернути увагу українців до екологічних проблем, підвищити інтерес до бережливого ставлення до навколишнього природного середовища,збереження та примноження природної спадщини, формування екологічної свідомості та патріотизму, прагнення берегти рідну природу і країну.

Працівники заповідника провели з учнями бесіду ’’Правильно посиди дерево та доглядай за ним’’ та розповіли про те, що всі бажаючі можуть зробити свій вклад у захист довкілля від впливу наслідків ведення військових дій та відновлення миру в Україні. В планетарному масштабі висадка дерев може зменшити негативні наслідки зміни клімату, які ми реально вже відчуваємо.

Учні 4-Б класу щиро та завзято взялись до посильної праці. Школярі планують доглядати саджанці, щоб вони не загинули, а також сподіваються, що ніхто не буде пошкоджувати деревця, ламати, викопувати , чи якимось іншим чином завдавати їм шкоди.

Не треба розмовляти і уявляти, як міг би з роками змінитися наш край, наша Україна, наша планета, якби кожен посадив та виростив дерево. Настав час діяти. Акція «Посади дерево миру» є безстроковою.

 

Категорія: Майя Ткачик | Переглядів: 236 | Додав: Leonid