Головна » 2016 » Червень » 15 » Про наш мовний літній табір
11:59
Про наш мовний літній табір

 

Наш літній англомовний табір працював з 06.06. по 14.06 відповідно до попередньо складеного плану. Завданням і головною ціллю табору було вдосконалити англомовні навики наших учнів. Завдяки перебуванню їх у природному англомовному середовищі (на подвір'ї школи, на вулиці, в заповіднику, в музеї, на спортивному майданчику у класі) учні мали можливість практикувати розвиток мови у цікавій формі, весело провести час разом з друзями, отримати пізнавальну інформацію, навчитися новому.

Розпорядок дня і режим роботи нашого табору був складений відповідно до вікових груп.

Режим роботи літнього англомовного табору Івано-Франківської ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка Яворівського району Львівської області

9:00- 9:10 – прихід дітей, руханка та мовна зарядка

9:10 – 9:50 – Заняття

9:50 – 10:00 – перерва

10:00-10:40 – Заняття

10:40 – 11:00 – Coffee Break

11:00 – 11:40 – Заняття

11:40 – 12:00 – Підведення підсумків роботи, ознайомлення з планом роботи на наступний день, проведення інструктажу з ПБЖ, відправлення дітей додому.

Згідно з планом роботи літнього мовного табору проведені наступні заходи:

 

06.06 - Відкриття табору. Визначення завдань. Вступ до теми проекту.

Організаційний момент. Діти ознайомилися з режимом роботи табору. Була проведена руханка, під час якої діти повторяли рухи на англійській мові. А  також був проведений конкурс на назву та дивіз мовного табору.

 

07.06. - Розвиток лінгвістичної компетенції.

В цей день в таборі діти бавилися лінгвістичну гру "Magic English", під час якої вони повторювали та вивчали лексику відповідно до теми. 2-5 класи - "Our Food", 6-8 класи - "Healthy Living". Також в цей день діти практикувались у читанні скоромовок англійською мовою.

 

08.06 -  Робота над проектом.

2-4 класи «Our Food»

5-7 класи «Healthy Living»

Кожна група працювала над певним проектом, згідно теми. Наймолодша група (учні 2 класу)-" My Plate". Учні з радістю виготовляли тарілки і вирізали улюблені фрутки та овочі.

 

Учні 3 класу працювали над проектом "The Food Pyramid".

Учні 4 класу створили чарівне дерево "Healthy Tree".

Учні 5 класу працювали над проектом "Eat With Pleasure Drink With Measure".

Учні 6 класу створили "The King Of Ukrainian Cuisine is Borshch".

Учні 7-8 класів працювали над проектом "Good Health is Above Wealth"

 

09.06 - Екскурсія в природу. Going On A Picnic.

Перед екскурсією до природного заповідника "Розточчя" учні знайшли на території школи маленьку сову з пораненим крилом. Діти з великою радістю допомогли занести совенятко на лікування орнітологам заповідника. Діти відвідали наш національний парк, мали змогу ознайомитися з життям різних видів тварин, птахів та рослин, занесених до Червоної Книги. Також учні відвідали музей на території заповідника.

 

10.06 - Захист проекту. Оцінювання проекту. Футбольний матч.

Учні ділилися враженнями від екскурсії. Відбулася презентація проектів. День завершився футбольним матчем, присвяченим відкриттю Євро 2016.

 

13.06 - В цей день учні переглядали мультфільми англійською мовою: "Cooking" та "It's Delicious". Під час перегляду учні вивчали та повторяли слова та вирази, пов'язані з темою Food. Кожен мультик закінчувався піснею, яку діти співали разом.

 

14.06 - В цей день був проведений підсумок літнього мовного табору. Поставлені завдання були виконані в результаті злагодженої роботи учнів та вчителів. Учні отримали практичні навички в застосуванні англійської мови, навики роботи у команді. Дітям було весело та цікаво перебувати у таборі. Відбулося урочисте закриття табору.

 

 

Категорія: Новини нашої школи | Переглядів: 362 | Додав: Leonid