Головна » 2016 » Листопад » 28 » Про утворення опорних навчальних закладів
09:35
Про утворення опорних навчальних закладів

УкраЇна

                  ЯВОРІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

               ІХ сесія VІІ скликання                    

РІШЕННЯ № 161

« 26 » жовтня 2016 р.                                           м. Яворів

 

 

Про утворення опорних навчальних закладів

 

Заслухавши та обговоривши інформацію начальника відділу освіти райдержадміністрації Дороша М.П. про утворення опорних навчальних закладів, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2010 року №777 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 20 січня 2016 року №79) «Про затвердження положення про освітній округ», керуючись ст.ст.43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рекомендаціями листа МОН України від 09.09.2016 №2/3-14-1776-16 «Щодо нормативно-правового регулювання діяльності освітніх округів, опорних закладів та філій» та постійної комісії районної ради з питань освіти, культури, спорту та туризму, Яворівська районна рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Утворити опорний загальноосвітній навчальний заклад на базі Яворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3 імені Тараса Шевченка Яворівської районної ради Львівської області з філіями у Яворівській загальноосвітній школі І ступеня Яворівської районної ради Львівської області, Яворівському навчально-виховному комплексі «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І ступеня» Яворівської районної ради Львівської області.

 

2. Утворити опорний загальноосвітній навчальний заклад  на базі Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Франка Яворівської районної ради Львівської області з філіями у Великопільському навчально-виховному комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» Яворівської районної ради Львівської області, Дубровицькій загальноосвітній школі І-ІІ ступеня Яворівської районної ради Львівської області, Лозинській загальноосвітній школі І-ІІ ступеня Яворівської районної ради Львівської області, Ямельнівській загальноосвітній школі І ступеня Яворівської районної ради Львівської області, Страдчанській загальноосвітній школі І ступеня Яворівської районної ради Львівської області, Лелехівській загальноосвітній школі І ступеня Яворівської районної ради Львівської області.

3. Затвердити зміни до Статутів Яворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені Тараса Шевченка Яворівської районної ради Львівської області та Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Франка Яворівської районної ради Львівської області, пов’язані з утворенням на їхній базі опорних навчальних закладів.

 

4. Відділу освіти райдержадміністрації (Дорош М.П.):

4.1. В строк до 01 січня 2017 року внести зміни до Статутів Яворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені Тараса Шевченка Яворівської районної ради Львівської області та Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Франка Яворівської районної ради Львівської області.

4.2. В строк до до 01 серпня 2017 року провести необхідні дії для реорганізації зазначених навчальних закладів у філії Яворівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 імені Тараса Шевченка Яворівської районної ради Львівської області та Івано-Франківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Івана Франка Яворівської районної ради Львівської області.

4.3. В строк до 01 грудня 2016 року скласти план розвитку опорних шкіл на три роки.

           4.4. В строк до до 01 січня 2017 року розробити положення про філію опорного навчального закладу.

           4.5. В строк до 01 серпня 2017 року розробити ефективні маршрути та забезпечити підвезення учнів до опорних навчальних закладів.

 

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, культури, спорту та туризму (Я. Кобиця).

 

 

Голова районної ради                                                                     В. Сичак

Категорія: Опорна школа | Переглядів: 199 | Додав: Leonid