Головна » 2017 » Грудень » 15 » Про важливість догляду за зубами
07:09
Про важливість догляду за зубами

 

Яскрава і щира посмішка – це один з основних ключиків до серця кожної людини, і берегти її здоров’я та красу потрібно змалечку. Першими помічниками в цьому, охоронцями дитячих усмішок, є лікарі-стоматологи.

Сьогодні учні 1-Б класу  завітали в країну королеви - Зубної Феї. Пропуском в цю країну  була зубна щітка та хороший настрій.  Цікавими стежками  першокласників вела добра подруга  Зубної Феї - лікар-стоматог Стадницька Христина Юріївна  (мама учня нашого класу Стадницького Лук’яна ). 

Вона розповіла  дітям змістовну  бесіду про важливість догляду за зубами. Провела майстер-клас «Як потрібно правильно чистити зуби і всю ротову порожнину». Діти уважно слухали поради лікаря. Під музику  пісні  вчилися правильно чистити свої зубки. Всі дружно промовляли Клятву Зубних Захисників. Подорож видалася цікавою, веселою і повчальною.

На закінчення пані Христина всім, хто пройшов спеціальну підготовку, присвоїла звання Зубного Захисника,  видала Диплом, календар чищення зубів та  гумку у вигляді зуба.

 

 

 

Категорія: Майя Ткачик | Переглядів: 359 | Додав: Leonid