Головна » 2017 » Березень » 19 » Профорієнтація. Учні нашої школи в гостях у ХПТУ імені Йосипа Станька
10:15
Профорієнтація. Учні нашої школи в гостях у ХПТУ імені Йосипа Станька

 

Підбір активних, відповідальних, талановитих вступників до Художнього професійно-технічного училища імені Йосипа Станька в активній фазі. Чи не щодня навчальний заклад відвідують учні, цьогорічні випускники 9-х і 11-х класів шкіл району, області та різних регіонів України. Хтось приходить із батьками, а когось організовують практичні психологи навчальних закладів із профорієнтаційною метою. Гості цікавляться спеціальностями, які тут опановують, знайомляться з умовами навчання і проживання, дізнаються про усталені традиції щодо викладання, які вже понад століття береже і примножує  колектив училища.

Окрім, спілкування із дирекцією училища, огляду матеріально-технічної бази та відвідування Музею художніх ремесел Яворівщини учням шкіл пропонують взяти участь у майстер-класах з основних професій училища або пройти інтелектуальні випробування. Участь у таких змаганнях взяли учні 8-х і 9-х класів Івано-Франківської ЗОШ ім. Івана Франка, які прибули в училище у супроводі психолога школи Ізбянської С.А.

Тож, запрошуємо майбутніх вступників завітати до Художнього училища. Ми допоможемо вам знайти себе у величезному морі професій!

Використайте з користю свої весняні канікули

Категорія: Новини нашої школи | Переглядів: 239 | Додав: Leonid