Головна » 2016 » Травень » 27 » Прощання з Букварем в учнів 1 – А класу
06:49
Прощання з Букварем в учнів 1 – А класу

 

« Прощавай Букварику, в школі перший ,друже.

Ми ,тобі,Букварику,дякуємо дуже!»

 

На шкільному календарі багато  врочистих днів. Між ними й не менш хвилююче та успішне свято прощання з Букварем. Це свято розставання з першим і головним підручником -Буквариком і водночас свято першої сходинки зростання у         житті найменших школярів.

Урочисто й цікаво пройшло про­щання з Букварем в учнів 1 – А класу (класний керівник Самотій О.Б.). Із нагоди радісного дня в житті маленьких першокласників і разом з тим трішки сум­ного, 25 травня у актовому залі школи зі­бралося багато  гостей - батьків і рідних першокласників ,вчителів. Першокласники  яскраво відтворили частинку навчального процессу. Разом з казковими персонажами- Буратіном і Мальвіною,Незнайком ; з учнями Лісової школи-Лисичкою,Ведмедиком і Зайчиком;з дівчатками –квіточками-  школярі представили  веселу Абетку . Потішила всіх  і Баба –Буквоїдка.    

Гармонійно прикрасили яскравістю шкільне свято пісні у виконанні першокласників, виступи яких  підготовила й озву­чила під музичний су­провід вчитель співів Скробач Галина Михайлівна.. Чудово прозвучали у вико­нанні учнів пісенні композиції: «Вчать у школі», «Пісня Голосних звуків», «Мама і я», «Я- лисичка ,я-сестричка», «Прощавай ,Букварику», «Прощавай 1 клас»

Знайомили першачків із новими шкіль­ними підручниками, знання з яких  надалі вони опановуватимуть учні 5-а класу Кубішин Оленка (Читанка), Возняк Роксолана (Рідна мова), Олеся Майстришин (Математика).

У нагороду за успішне завершення першого класу Самотій О.Б. вручила кожному першокласнику  ДИПЛОМИ.

Батьки пишалися своїми дітьми, дяку­вали  вчителям.

Незабутній перший клас – саме  він торує  шлях до перших навчань, відкриває простори знань, наставляє на життєву стежину мудрості, допомагає пізнавати на­вколишній світ учням у дружньому колі шкільної родини.

 

 

 

Категорія: Новини нашої школи | Переглядів: 235 | Додав: Leonid