Головна » 2018 » Травень » 25 » Прощавай, наш перший клас, замалий ти вже для нас!
16:43
Прощавай, наш перший клас, замалий ти вже для нас!

 

День вітання і прощання –
Свято перших букварів,
Перша сходинка зростання
Для найменших школярів.

 

Непомітно, мов на крилах, пролітає навчальний рік.  Травень, оповитий веселковими барвами весни,  подарував свято першокласникам нашої школи. Учні 1-Б класу були особливо схвильовані та зосереджені, тому що мало відбутися чудове і довгоочікуване шкільне свято «Прощання з Буквариком». Свято радісне і водночас з присмаком суму.

З яким же нетерпінням першачки чекали цієї події! Так старанно готувалися, вивчали пісні та вірші, адже вони прощалися з найулюбленішою книжкою ! А як же інакше?! На свято завітало багато гостей! Це і вчителі, і учні інших класів, батьки, бабусі та дідусі, братики й сестрички. Учні всім продемонстрували чому вони навчилися протягом свого першого шкільного року. Під час свята усі потрапили до королівства «Букваря», мали нагоду продемонструвати свої знання абетки, вміння відгадувати загадки.

В оченятах маленьких артистів світились радість, захоплення та гордість. А в очах батьків виднілися сльози. Адже, здається, зовсім нещодавно їх дітлахи вперше ступили на поріг рідної школи, вперше відкрили Букварик, прочитали своє перше слово…

Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався!

 

 

Категорія: Майя Ткачик | Переглядів: 526 | Додав: Leonid