Головна » 2017 » Травень » 30 » Прощавай, початкова школо!
06:41
Прощавай, початкова школо!

Майя Ткачик

Сонячний ранок всміхнувся привітно,
Трави викупав в перлах-росах.
Сині дзвоники в полі розквітли,
Ніби стрічки в пшеничних косах.
Чом же сонечко встало так рано?
Чому квіти яскраво квітнуть?
Чом киває гіллям калина?
Чом щебечуть пташки привітно?
Бо початкову школу діти закінчили,
І у них сьогодні справжнє свято.
Тільки першу сходинку здолали,
А іще ж долати і долати.

                               

Ось і настав цей святковий день. На вулиці світить яскраве сонце, співають пташки. Час летить невблаганно і змінює усе, що нас оточує. Сьогодні останній дзвоник  покликав учнів та родичів 4-Б класу на  свято ‘’Прощавай,  початкова школо!’’

І знову серце огортає смуток і біль, бо настав час розлучатись із великим сузір’ям  розумних, творчих, оригінальних, непосидючих, інколи конфліктних, але, стовідсотково,  найкращих дітей.   Чотири роки ми разом піднімалися першими найважчими східцями країни Знань. Училися читати, писати, рахувати, дружити, жити за правилами рідного шкільного дому. Непростими були чотири перші шкільні вершини.

Хтось стрімко і рвучко піднімався до них, хтось довго і невпевнено долав перешкоди на шляху, відчуваючи чиюсь допомогу. Та найголовніше, що ми це робили разом, - допомагаючи один одному. Правда, було і таке, що невдачі ми поливали гіркими сльозами. Проте радість була спільною на всіх.

Наступний дзвоник покличе моїх школярів, вже п’ятикласників, до нового класу , нових вчителів, нових друзів, нових вершин, нових пригод…

Летіть мої пташенята із широко розправленими крилами, гарно вчіться, робіть добрі справи, творіть  майбутнє! А я буду пишатися вами!

 

Переглядів: 232 | Додав: Leonid