Головна » 2017 » Січень » 20 » Різдвяна коляда
20:08
Різдвяна коляда

Дарія Тиховська


Мандрує Різдвяна коляда містами і селами нашої України. Завітала вона і до рідної школи. Вихованці гуртків “ Екологічне краєзнавство ”, “ Юні друзі природи ” та “ Юні екскурсоводи ” від КЗ ЛОР ЛОЦКЕТУМ та КЗ ЛОР ЛОЦЕНТУМ (керівники гуртків: Тиховська Д.І., Плесак С.М. та Тиховська О.А.) прийшли сьогодні до школи з веселою колядою, привітали з Новим роком адміністрацію школи, вчителів та учнівський колектив. Побажали їм миру і радості, щастя безмежного, міцного здоров’я і щоб життя дарувало надію на краще майбутнє.

Не забули привітати з Новим роком гуртківці і працівників Яворівського НПП, які завжди радо приймають їх у себе, проводять цікаві заходи, конкурси, організовують тематичні лекції. І сьогодні вони усі дружньою родиною зібрались у конференц-залі, щоб прийняти вітання від школярів. Учні люблять бувати тут у гостях. Почастували господарі їх цукерками, печивом і смачним чаєм з лікарських рослин.

Дарували сьогодні Різдвяну коляду гуртківці і мешканцям нашого селища біля красуні ялинки на центральній площі біля храму Св. Володимира. Коляда продовжує лунати в наших помешканнях, а школярі прощаються з нею, адже попереду новий навчальний семестр.
    
Нехай Новий рік здійснить усе задумане і заплановане.

 

Категорія: Новини нашої школи | Переглядів: 368 | Додав: Leonid