Головна » 2018 » Травень » 18 » Родинне свято
09:00
Родинне свято

 

Сім’я, родина це велике диво
Там є любов і ласка, і тепло
Там дітям затишно і радісно й щасливо
На Україні завжди так було!

 

Найпершою святинею для кожної людини є родина. Адже ми по-справжньому щасливі лише в сім’ї, серед рідних, друзів, коли всі здорові й веселі, коли в оселі панує мир і злагода.

Родинне свято в школі це нагода для всіх родин зібратися у велику дружню шкільну родину.

Відчуття  тепла ,добра і якогось сімейного  затишку залишилось у серці після родинного свята «У колі сім'ї»,проведеного  у 3-а класі.
Під  керівництвом класного керівника Самотій О.Б., вчителя музики Скробач Г.М. учасники свята показали свої здібності, талант та артистичність.

В ході свята діти вели розмову про сім’ю, розповідали  про те, як інколи повчання мами ніяк неможливо зрозуміти ,ось наприклад, «Мама вчила  мене долати неможливе,коли говорила: «Закрий рот і їж суп» ,а ще школярі декламували вірші,розігрували сценки,співали пісень . Сценки «Домашній твір», «Тато допомагає мамі», «Ну і мама! Ну і тато!», «Новий закон!»,частівки викликали у всіх посмішки. Освідчення в любові до батьків було відображено у виставі «Небесні світлячки».Гарний настрій панував на святі.

Кожен  учень віршем  засвідчував свою вдячність,повагу і любов до матусі і бабусі,тата і дідуся.

На завершення свята всі діти подарували своїм матерям квіти.

Ми прославляємо велич родини, засади на яких виховуємося:материнську любов,батьківську науку,бабусину молитву, дідусеву мудрість.

Хай у ваших сім’ях назавжди поселяться любов,повага,достаток,а місточок доброти й любові між вами та дітьми ніколи не зруйнується.

Щастя, добра, взаєморозуміння,злагоди вам і вашим сім’ям!

 

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 77 | Додав: Leonid