Головна » 2017 » Січень » 26 » Семінар учителів фізики «Інтерактивний кабінет фізики»
19:26
Семінар учителів фізики «Інтерактивний кабінет фізики»

 

21 грудня 2016 року у Івано-Франківській ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка відбувся районний семінар учителів фізики загальноосвітніх закладів району на тему: «Інтерактивний кабінет фізики».

Мета семінару: розширення знань учителів фізики зі застосування навчально-лабораторного та демонстраційного обладнання в процесі викладання предмета. Методистом Галиною Володимирівною, було запрошено учителя фізики Острогляда І. В. (м. Житомир) провести майстер-клас щодо виконання демонстраційного експерименту на уроках фізики, виконання лабораторних робіт, проведення фізичного практикуму за допомогою приладів підприємства ПАТ «Електровимірювач».

Учасники семінару мали можливість бачити якісні сучасні прилади та необхідні матеріали для облаштування кабінету фізики. Їм було роздано брошури, в яких перерахована продукція ПАТ «Електровимірювач».

В одному ящичку вміщується весь комплект лабораторних робіт для сьомого класу. Крім цього, до нього додаються інструкції щодо виконання та проведення лабораторних робіт в електронному варіанті.

 

Відбулося бурхливе обговорення демонстраційних приладів, де вчителі відмітили їх переваги та практичність на уроках фізики.

 

Категорія: Новини нашої школи | Переглядів: 201 | Додав: Leonid