Головна » 2018 » Березень » 14 » Щоб батьки змогли відчути себе на місці своїх дітей..
13:25
Щоб батьки змогли відчути себе на місці своїх дітей..

 

Знову сісти за шкільні парти  і відчути себе учнями запропонувала мамам і бабусям  учнів 4-А класу опорного закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ст. імені Івана Франка» класний керівник Ольга Романівна Кульчицька. В такому форматі, з елементами тренінгу, пройшли батьківські збори. Таку методику вчитель застосувала для того, щоб батьки змогли відчути себе на місці  своїх дітей, що дозволило б краще їх розуміти.

Розпочала збори Ольга Романівна віршованими рядками про роль батьків у розвитку дітей. Далі було жартівливе знайомство учасників, після чого приступили до проведення тренінгу. Кожен із тестів доводив батькам, що вони ще не достатньо знають своїх дітей, що неуважність під час уроку притаманна не лише дітям, а також, кожен зміг відчути на собі, як іноді важко висловити думку, зосередитися на сприйнятті матеріалу, коли за вікном так привабливо співають птахи, сповіщаючи про прихід весни.

Навчання в початковій школі для учнів 4-го класу завершується, а попереду - складання державної підсумкової атестації. Цій темі Ольга Романівна приділила особливу увагу, адже цей перший у житті дітей іспит є великим випробуванням для них. Саме батьки зобов’язані підтримати і розрадити своїх синів і дочок, налаштувати їх на позитив, при цьому не наказувати за можливі невдачі.

Проведені тести з батьками довели, що кожен з присутніх має різне бачення і сприйняття інформації. Звідси і непорозуміння, і перекручування фактів. Тому всіх закликали розважливо ставитися до подій у школі, з розумінням підходити до вирішення тих чи інших питань стосовно організації суспільного життя класу і школи.

На завершення зборів, кожен із присутніх виконав саморобний літачок, на крилах якого записали побажання одні одним. Пустивши літачки по класу, батьки обмінялися між собою щирими зиченнями добра, миру і достатку.

Кожна мама бажає своїм дітям щасливого майбутнього, мріє про те, щоб дитина росла здоровою, розумною і заможною. Щоб цього досягти необхідні: наполеглива праця, виховання власним прикладом та неустанна допомога своїм дітям. А знання, вміння і навики учні здобувають завдячуючи щоденній самовідданості і педагогічній майстерності Ольги Романівни Кульчицької.

Категорія: Новини нашої школи | Переглядів: 328 | Додав: Leonid