Головна » 2017 » Березень » 22 » Школа освітніх новацій та управління – продовжуємо навчання
12:46
Школа освітніх новацій та управління – продовжуємо навчання

Окулова О.В.

Громадська організація «НА ЧАСІ» у рамках проекту «Пілот 24» за підтримки Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) продовжує проводити Школу освітніх новацій та управління для 24 опорних шкіл України. Метою Школи освітніх новацій та управління є об`єднати представників опорних шкіл (як адміністрацію, так і вчителів), щоб розробити нові формати взаємодії вчителя і дітей, директора і вчителів, школи і громади.

 16 – 18 березня 2017 року у Києві відбулося три чергових модулів програми. Вчителі Окулова О.В. та Завідія Н.Я. взяли участь у навчанні. У першому модулі учасники працювали з наставниками, потім представляли напрацювання та досягнення кожної школи за період між модулями. Результати роботи та контакти шкіл були оформлені письмово та виставлені для загального ознайомлення. Також у цьому модулі відбулася фасилітація методом світового кафе щодо змін, які вже відбулися (Тамара Сухенко).

Другий модуль стосувався емоційного інтелекту. Валерія Козлова дала учасникам модуля практичні інструменти для успішної реалізації своїх проектів. Також було проведено практичне заняття по подачі проектів на платформу GoFundEd. Приємним сюрпризом для вчителів стало повідомлення про те, що WNISEF профінансує 50% відсотків робіт, поданих до 1 червня 2017 року.

На третьому модулі проводився практикум по змішаному навчанню. Оксана Клепуц  провела тренінг методом ротації за станціями, проаналізувала помилки, які найчастіше допускаються при проведенні уроків по методиці змішаного навчання.  Оксана Миколаївна – директор школи та вчитель математики, тому її заняття завжди максимально корисні. Наші учителі також зможуть скористатися нагодою попрацювати з пані Оксаною, яка проведе тренінг в нашій школі.

 

Категорія: Опорна школа | Переглядів: 572 | Додав: Leonid