Головна » 2016 » Жовтень » 11 » Сміливці із 8-Б випробували себе у грі пейнтбол
23:48
Сміливці із 8-Б випробували себе у грі пейнтбол

Завідія Н.Я.

У суботу 8 жовтня команда найсміливіших учнів 8-Б класу:  Крисова Аліна, Андрус Олег, Василина Павло, Хацко Назар, Козачук Богдан та класний керівник Наталія Завідія випробовували себе на сміливість у поєдинку на пейнтболі.

Пейнтбол (англ. Paintball — кулька з фарбою) — командна гра з застосуванням ручної пневматичної зброї (маркерів), яка стріляє капсулами з фарбою, що розбиваються при ударі по мішені, фарбуючи її.

Існують два різновиди пейнтболу: спортивний пейнтбол та тактичний пейнтбол.

За своєю манерою гра імітує швидкоплинні вогневі контакти на обмеженому просторі. Ігри проводяться на лісових або відкритих полях, у приміщеннях, із природними або штучними перешкодами й укриттями. Розрізняють пейнтбол як вид відпочинку — для всіх охочих; як спосіб тренування — для охоронців, поліцейських або спецназу; і як спорт — для турнірних команд.

  • Маска. Гравець, зобов'язаний носити маску, спеціально виготовлену для пейнтболу, в межах ігрового поля. Максимально допустима швидкість вильоту кульки — приблизно 91 м/с (300 футів в секунду), при попаданні в око може призвести до серйозного травмування гравця.
  • Маркер (зброя). Маркер складається з самого маркеру, балону з газом та ємності для кульок (фідер (англ. feeder), лоадер (англ. loader) або хоппер (англ. hopper)).
  • Пейнтбольні кульки з фарбою. Фарба виготовлена на основі харчових компонентів, цілком безпечна для організму (навіть якщо попала до роту), легко змивається. Оболонка кульки має желатинову основу.

 

P.S.  Враження учнів: приємно, весело і захопливо  провели свій час.

 Враження вчителя : дуже потрібна гра у плані військово-патріотичного виховання, але одночасно дуже азартна!

 

Категорія: Завідія Наталія Ярославівна | Переглядів: 220 | Додав: Leonid