Головна » 2017 » Березень » 1 » Спогад – реквієм пам'яті Героїв Небесної Сотні
06:59
Спогад – реквієм пам'яті Героїв Небесної Сотні

 

Борись, Вкраїно, за свободу,
Бо кров і сльози пролились.
І пам’ятай своїх героїв,
Їх шанувати поклянись.
Залишиться кривавий лютий
В серцях вкраїнських громадян.
Не панувати злу в країні!
Хоч стогне вся земля від ран…
Вшануй хвилиною мовчання,
Вкраїнцю, тих, що полягли.
Вони за тим злетіли в небо.
Щоб в мирі й щасті ми жили…

23 лютого 2017 року у школі відбувся спогад-реквієм, присвячений вшануванню пам’яті героїв Небесної Сотні. Події тих місяців перетворилися у справжню національну стихію, в якій передався найтонший подих душі нашого народу. Пробудилася приспана роками національна свідомість людей.

У гості на до нас завітали учасники АТО Смаль Микола, Михалик Назарій та Дзюба Ігор, які поділилися своїми спогадами, та наголосили, щоб діти високо цінували те, що їм залишила «Небесна сотня», а саме : чисте мирне небо для вдосконалення своїх інтелектуальних та духовних навичок в житті.

Учні 6-А класу Кубішин Олена, Гузар Аліна, Василишин Марія, Качур Ярина, Бачинська Ірина, Когут Юля виконали танок, учениця 6-А Гузар Аліна та 8-Б Гогоша Тетяна висловили свої почуття у піснях. Сценарій підготували учні10-А, 8-А, 8-Б, 6-В класів: Горонна Олена, Пиріг Олексій, Крисова Аліна, Кадук Олена, Фолюш Олег, Гогоша Тетяна, Шевчишин Надія, Баран Юлія, Піцишин Ірина, Дадак Тетяна, Гунька Софія Степаняк Юстина,  Федик Богдан та вчителі Юзишин Марія Миколаївна, Довбій Мирослава Іванівна, Овчаренко Мирослава Іванівна, Завідія Наталія Ярославівна.  Хвилиною мовчання та молитвою вшанували пам'ять героїв Небесної Сотні, зокрема також  пригадали з тугою в душі героїв Небесної Сотні Яворівщини присутні у залі.

Учні вручили на згадку гостям маленькі обереги, виготовлені своїми руками на уроках трудового навчання.

Ще довго-довго з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих хто залишив життя земне у 2013- 2014 роках на Майдані.    Ця подія сколихнула весь світ та не залишила байдужою жодної душі. Гідність, відданість та патріотизм засяяли новими гранями, стали своєрідним поштовхом для переосмислення глибокої суті людського бутя.

Але ми пишаємося тим, що в історії нашої славної країни є так багато ( на жаль гірких та трагічних) прикладів того, як треба любити й обороняти свій край.

 

Категорія: Завідія Наталія Ярославівна | Переглядів: 344 | Додав: Leonid