Головна » 2018 » Травень » 24 » Сприяти професійному самовизначенню учнів...
11:50
Сприяти професійному самовизначенню учнів...

 

 

"Оберіть собі роботу до душі і Вам не доведеться
працювати жодного дня у своєму житті"
Конфуцій
   

Однією з основних проблем становлення особистості в юнацькому віці є питання: "Ким бути?" Часто вирішити цю проблему допомагають поради сторонніх людей або вплив моди, колективу. Однак у цьому випадку вибір професії найчастіше необміркований, необґрунтований. І, як наслідок, - марно витрачені студентські роки, робота, яка не подобається, розчарування в житті, нереалізованість здібностей, талантів, потреб.  

Вся шкільна робота повинна сприяти професійному самовизначенню учнів, насамперед виявленню й розвитку схильностей і здібностей, формуванню мотивів вибору професій, професійних інтересів, моральних та інших якостей важливих для майбутньої трудової діяльності.

22 травня 2018 року для учнів 9-х класів нашої школи в супроводі соціально-психологічної служби відбулася екскурсія у Львівський національний аграрний університет, який є в когорті найвідоміших сучасних українських та європейських університетів як складова частина глобального освітнього простору. Учні мали можливість відвідати музей Степана Бандери та природничий музей.

Професорсько-викладацькими та колишніми випускниками даного навчального закладу демонструвалася презентація по ознайомленню із спеціальностями які пропонуються даним закладом. Спеціалісти екологічного факультету більш детальніше ознайомили наших учнів із професіями екологічного напрямку. Для дітей була організована оглядова екскурсія по території університету. Школярі мали можливість поспілкуватись з викладачами у теплій та дружній атмосфері.

 

Категорія: Професійна орієнтація | Переглядів: 79 | Додав: Leonid