Головна » 2018 » Березень » 18 » Станьте частиною глобального світового товариства учителів – новаторів!
17:54
Станьте частиною глобального світового товариства учителів – новаторів!

 

Найбільша та найкраща подія у моєму житті минулого року – це участь в у першому #GlobalTeacherPrizeUkraine (не пропустіть – скоро стартує новий сезон!). #MicrosoftEdu України у цьому конкурсі запровадила номінацію «Вчитель – новатор» за використання технологій.

Перемога у цьому конкурсі – це моя мрія і моя праця впродовж чотирьох років. Мрії збуваються! За перемогу компанія Microsoft нагородила мене участю у E2|Educational Exchange #E2 event. Ця головна щорічна подія збирає інноваційних освітян з цілого світу для співпраці, спільного навчання, пошуку шляхів подальшого вдосконалення освіти.

Цього року 12 - 15 березня в Сінгапурі працювали 310 педагогів – експертів, 77 лідерів освіти з 91 країни. Протягом трьох днів виступали лідери освіти, проводилися сесії та тренінги, відбувалося живе спілкування. У групах вчителі – експерти працювали над своїми темами проектів у глобальних освітянських викликах. Виставка технічних новинок вразила новими технологічними розробками.

Проводився також ринок навчання, де кожен вчитель представляв свій проект – чудова можливість обміну досвідом. Світ на ринку навчання – це поза технологіями – це саме життя, де кожен учасник виступав, ділився своїми інноваціями, думками, мріями про мир та процвітання.

Теми та ідеї, що прозвучали є знайомими та актуальними для України: формування навичок XXI століття, впровадження технологій в освітній процес, проблемно – орієнтоване навчання, інклюзія, проектна діяльність, «перевернуте навчання», використання Skype в навчальному процесі…

Найголовніше – це співпраця та спілкування! Мої друзі з Facebook стали моїми реальними друзями. Нові ідеї та нові спільні проекти вже незабаром. Дякую Microsoft за таку чудову можливість. 

Українські вчителі можуть використовувати програми, ресурси та матеріали у мережі «Партнерство у навчанні» від Microsoft, а також ділитися своїми напрацюваннями. Станьте частиною глобального світового товариства учителів – новаторів!

 

Категорія: Опорна школа | Переглядів: 405 | Додав: Leonid