Головна » 2017 » Січень » 12 » Степан Бандера-молодший дякує педагогам Івано Франківської ЗОШ ім І.Франка за роботу та пропагування ідей Івана Франка та Степана Бандери
09:38
Степан Бандера-молодший дякує педагогам Івано Франківської ЗОШ ім І.Франка за роботу та пропагування ідей Івана Франка та Степана Бандери

 

01.08.1981-го року в Івано – Франківській СШ імені Івана Франка згідно рекомендацій Львівського музею І.Франка було відкрито шкільний музей Івана Франка. З того часу музей успішно функціонує, поповнюючись новими експонатами та зустрічаючи чимало гостей. 

Впродовж 2015 – 2016 навчального року в музеї проведено реставраційні роботи у другому експозиційному залі музею «Франко і сучасність».

З цієї нагоди музей отримав чудовий подарунок від художника  - монументаліста, уродженця Янова та випускника Янівської школи Сойка Богдана Петровича – портрети Івана Франка та Степана Бандери, оскільки ідеологія Степана Бандери є продовженням ідеологічних переконань Великого Каменяра.

 

Великою несподіванкою для школи стало вітання з міста Торонто (Канада) від онука Степана Бандери – Степана Бандери – молодшого.

Уродженка Янова Вікторія Білик (правнучка Лева Тиховського, керівника шкільного музею Івана Франка на громадських засадах), яка впродовж 2014 – 2016 років (10-11 класи) навчалася в Українському культурному центрі Торонто у школі імені Юрія Липи (директор школи – Оксана Соколик) й закінчила з відзнакою у 2016-му році, мала нагоду особистого знайомства з Степаном Бандерою – молодшим.

У жовтні 2016-го року школа відзначала ювілейну дату – 60 років з часу створення. Ведучими вечора для випускників школи були Степан Бандера  - молодший та Вікторія Білик. Після урочистої частини Вікторія мала змогу поспілкуватися з п.Степаном.

Під час бесіди дівчина багато розповідала про мальовниче селище на Розточчі, про школу, яка носить ім’я Великого Каменяра, про шкільний музей та про ідеї, які пропагує колектив школи.

Степан Бандера – молодший передав велике вітання янівським учителям, громадським активістам, усім тим, хто небайдужий до долі свого народу, своєї малої Батьківщини, хто вшановує своїх героїв не лише словами, а, в першу чергу, власними добрими справами.

 
 

 

Категорія: Новини нашої школи | Переглядів: 553 | Додав: Leonid