Головна » 2017 » Лютий » 15 » Стрітення. Проводи зими – зустріч весни
21:46
Стрітення. Проводи зими – зустріч весни

Тиховська Д.І.

Традиційно, 15 лютого, вчителі та учні Івано-франківської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Івана Франка беруть участь в екозаході «Стрітення. Проводи зими – зустріч весни». Захід відбувається в еколого-просвітницькому центрі Яворівського національного природного парку. Важливою складовою цьогорічного свята стала присутність місцевого священника о. Назарія Дадака, який розповів про значення свята Стрітення Господнього, значення освяченої свічки громниці в житті християнина.

Друга частина заходу була присвячена народному значенні цього свята. Адже знаємо, що в цей день спостерігають за погодою. Саме за нею і визначають чи довго ще протримається зима, якою буде весна та врожай.

Щоб імпровізовано позмагались пори року, діти поділились на команди «Зима» і «Весна» та змагались між собою в знаннях про зимуючих та перелітних птахів, первоцвіти, згадували прислів’я приказки та прекмети.

На завершення свята, зиму провели спільно зліпленим сніговиком. А весняний настрій для учасників, створили працівники парку, які пригостили учасників солодощами.

 

Категорія: Новини нашої школи | Переглядів: 223 | Додав: Leonid