Головна » 2017 » Грудень » 19 » Створені з любов’ю Миколайчики
15:47
Створені з любов’ю Миколайчики

 

З першим снігом і морозами приходять в Україну зимові свята. Найбільшим і найрадіснішим  є свято Миколая. Воно особливе  як для малих, так і для дорослих. Його однаково чекають діти Києва та Луцька, Рівного та Херсона, Львова та нашого селища , бо усім так хочеться відчути таємничий прихід Святого Чудотворця.

Учням 1-Б класу випала нагода   не тільки отримати подарунки, а й власноруч створити дарунки – символи дня Святого Миколая для своїх близьких і рідних – імбирно-медові пряники, прикрашені смачною глазур’ю. А чому саме пряники? Існує повір’я, що Святий Миколай разом зі своїми помічниками-ангелятами напередодні свята випікає печиво. І той хто з діток   зробить свій пряник в цей день – вшанує пам’ять і честь Святого Миколая – захисника і охоронця всіх дітей!

Майстер-клас для маленьких школярів провела мама Лозинської Софійки пані Мирослава. Юні кондитери дізналися про способи декорування і нюанси процесу розпису. Майстриня навчила присутніх  працювати з цукровою глазур'ю, створювати неповторний дизайн пряників, красиво декорувати їх. А далі настав період творчості: білкову масу  різних кольорів діти наносили  на готове печиво. В залі панував дух творчості і захоплення. Створені з любов’ю гостинці,були наповнені радістю та  неповторністю…

Після завершення роботи, учнів запросили на веселі розваги та перегляд лялькової вистави про Сніговика.

Дорослі доклали всіх зусиль, щоб це свято справді стало казковим і незабутнім , щоб у кожне  дитяче сердечко прийшло справжнє диво. Адже, саме їхні кровинки намагалися добре вчитися, поважали старших, допомагали їм, своїм батькам.
За це в нагороду першокласники отримали солодкі  подарунки , від яких на обличчях з’явилася щаслива усмішка, дитяча радість..
 

Категорія: Виховна робота | Переглядів: 320 | Додав: Leonid