Головна » 2017 » Квітень » 12 » Створення ситуації успіху – шлях до формування ключових компетентностей учнів
18:00
Створення ситуації успіху – шлях до формування ключових компетентностей учнів

Кучма О.С.

03 квітня 2017 р. на базі нашої школи відбулося засідання школи педагогічної майстерності вчителів зарубіжної літератури району на тему: « Створення ситуації успіху – шлях до формування ключових компетентностей учнів».

На початку засідання вчителі ознайомилися із творчим портретом учителя зарубіжної літератури Івано-Франківської ЗОШ І-ІІІ ст. Кучми О.С., яка поділилася досвідом роботи. Свою презентацію педагогічної діяльності Оксана Степанівна назвала « Моя професія – учитель». В основі роботи вчителя – особистісно-орієнтована модель навчання та індивілуальний підхід, в своїх стосунках з учнями вчитель утверджує людську гідність кожної дитини.

Оксана Степанівна розповіла, які методи і прийоми використовує на уроках, щоб зацікавити учнів до вивчення творів світової класики, розбудити думку, перевірити рівень знань, пояснити так, щоб складне стало зрозумілим. Вчитель постійно урізноманітнює форми навчально-виховного процесу, в цьому їй допомагають сучасні інформаційні технології. Кучма О.С. переконана, що навчання в школі – один із найважливіших періодів соціального становлення особистості, тому важливо для вчителя не просто навчити, а саме виховати дитину, бо, як казав В.О.Сухомлинський, « Знання без виховання – меч в руках божевільного».

На засіданні методист методичного кабінету О.М.Майхер провела навчальний тренінг, який допоміг педагогам ознайомитися з методами і прийомами « створення ситуації успіху».

На завершення вчителі здійснили екскурсійний маршрут Страдчанською горою.

 

Категорія: Новини нашої школи | Переглядів: 403 | Додав: Leonid