Головна » 2016 » Липень » 16 » Теоретичне втілення проекту «Опорна школа» триває…
11:11
Теоретичне втілення проекту «Опорна школа» триває…

 

13 липня 2016-го року у школу завітала делегація у складі координатора тренінгових програм USAID Тамари Паливоди, керівника проекту «Опорна школа» Олександра Долгова, генерального секретаря Міжнародного Благодійного Фонду   "Карітас України" п.Анатолія Козака, Sue Mdntyre (Senior Humanitarian Adviser), радника з гуманітарних питань USAID.

Делегація оглянула школу, маючи на меті остаточно вирішити перелік виконуваних робіт у ході реалізації проекту «Опорна школа».

Пані С’ю гарно відгукувалась про школу, про чудовий парк попереду школи та запевнила, що прибуде з Вашингтона в Івано – Франківську школу, як тільки проект буде втілено в життя.

Делегацію зустрічала у школі робоча група в складі директора школи М.Ліскевич - Карпи, заступників директора Шаблінського І.М. та Цушко Г.І., голови ПК М.Нечай. Було обговорено не лише питання проекту, а й проблеми сучасної української освіти, інтеграцію України у західний освітянський простір, перспективи місцевої школи, міжнародні проекти, над якими працюють педагоги Івано – Франківської ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Івана Франка.

 

Категорія: Опорна школа | Переглядів: 302 | Додав: Leonid