Головна » 2017 » Травень » 11 » Тиждень географії
13:18
Тиждень географії

Нечай М.І

З 25 квітня по 5 травня в школі проходив тиждень географії.
Метою проведення тижня географії було активізувати творчу і пізнавальну  діяльність учнів, формувати в них сталий інтерес до вивчення й дослідження географії, створити для учнів сприятливі умови і дати їм можливість презентувати здобуті знання у нестандартних формах роботи, реалізувати виховний потенціал предмету.

Завдання тижня географії ґрунтувалося на тому, щоб учні під керівництвом вчителя могли самостійно здобувати додаткові географічні знання, робили з матеріалу висновки, які би безпосередньо стосувалися його життя. Навчити любити географію, любити і берегти свій рідний край, природу – такі головні завдання ставилися під час предметного тижня географії.

Під час проведення тижня учні збагатили свої знання, розширили кругозір, проявили ініціативу і самостійність. Було організовано і проведено вікторини, розгадування кросвордів, конкурси плакатів. План заходів був доведений до відома учнів.

Протягом тижня вчителем Кропельницькою О.В. та учнями 8-А класу було проведено круглий стіл на тему « Червона книга України ». На цьому засіданні учні розповідали про червонокнижних рослин і тварин України і нашого району. В обговоренні активну участь взяли Плесак Н, Луньо М., Дадак М, Кавас Ю, Гунька С. та інші учні класу.

В 9-В класі відбулася заочна подорож рідним краєм, де учні розповідали про відомі географічні та історичні місця. 

Так, як 3 травня в світі святкують як День Сонця, то вчителька фізики Ларкіна Л. І. та вчителька географії Кропельницька О.В. провели інформаційно- консультативний бліц –інформування учнів 11-А та 10- Б класів. Учні переглянули презентації та відеофільм  на цю тему. Цікаво пройшла вікторина « Цікава географія » між учнями 7-Б і В класів, яку провела Нечай М.І. та
брифінг « Я люблю Україну » в 9-А класі ( вч. Нечай М.І ).

До Дня Землі в 6-В класі М. І. Нечай була проведена година спілкування. П’ятикласники помірялися своїми знаннями під час проведення географічного калейдоскопу « Загадкова планета», де відповідали на питання і загадки ведучого (вч.Кропельницька О.В.).

Учні 7-А класу провели змагання клубу КВК. Завдання для них були різноманітними. Від відгадування кросвордів з возначенням ключового слова, знаходження тварин. які живуть на різних материках до змагання капітанів.( вч.Кропельницька О.В.).

В 10-Б класі відбувся показ відеофільму  « Національні парки США ». Перед показом відбулося змагання між хлопцями і дівчатами класу на краще знання цієї теми. В 10-А класі Нечай М. І. брала інтерв’ю в учнів на тему «Географія для мене-все».
Класним керівником Завідія Н. Я. в 8-Б класі була проведена вікторина « Природа України в моїх очах ».

Крім цих заходів, учні школи брали участь у конкурсі плакатів « Чорнобиль стукає у серце» присвяченій аварії на Чорнобильській АЕС. Серед учнів школи був проведений конкурс поетичних творів «Природа Розточчя», присвячений проблемам охорони довкілля, збереженню біорізноманіття Розточанського краю.

Юні туристи 6-7 класів здійснили мандрівку «Кришталева печера, Кам’янець-Подільська фортеця, Каньйони Дністра». Мандрівка пройшла вдало і учні приїхали надзвичайно задоволеними, з масою позитивних вражень.
 

Категорія: Новини нашої школи | Переглядів: 369 | Додав: Leonid