Головна » 2018 » Травень » 3 » Тиждень географії під гаслом «Географія вчора, сьогодні і завтра»
19:16
Тиждень географії під гаслом «Географія вчора, сьогодні і завтра»

 

З 23 по 27 квітня в школі проходив тиждень географії.

Кожен вчитель  мріє про те, щоб його предметний тиждень став святом. Саме предметний тиждень допомагає вчителю побачити свій актив – учнів, у яких інтерес до географії вже сформувався і привернути увагу до предмета тих учнів, які поки що цим предметом цікавляться мало. Крім цього тиждень стає спільною справою, яка згуртовує учнів, допомагає розкритися їхнім талантам, вчить діяти дружно та організовано.

В кожному класі на цьому тижні проходили цікаві заходи, які мали метою сприяти підвищенню зацікавленості учнів до вивчення географії.

Завдання тижня – викликати інтерес до науки географії, формувати пізнавальні здібності, сприяти творчому розвитку особистості, вчити застосовувати свої знання, відстоювати свою точку зору.

Це допомагає дітям збагатити свої знання, проявити ініціативу й самостійність, сприяє розвитку індивідуальних здібностей, розкриттю талантів.

Участь школярів у підготовці позакласних заходів відкриває широкі можливості для формування практичних навичок роботи з різноманітними джерелами знань – картою, книгою, інтернетом тощо. Спільна творча робота зближує учнів та вчителя, сприяє формуванню справжнього колективу однодумців. Змагальні заходи виховують цілеспрямованість, колективізм, наполегливість у досягненні поставленої мети.

Під час проведення тижня географії, учні збагатили свої знання, розширили свій кругозір, проявили ініціативу і самостійність. Було організовано і проведено вікторини та гру « Що ? Де? Коли? »

Вчителька  географії Кропельницька О.В.  організувала учнів на активну  участь у всіх заходах.

План заходів було доведено до відома учнів.

 З учнями  6- Б  класу, які люблять географію було проведено змагання-КВК  між командами хлопців та дівчат. Змагання між учнями пройшли весело і цікаво.  Найбільш активними були: Скеба Юля, Гес Настя, Луцишин Павло.

Восьмикласники провели гру « Вверх до вершини », яку присвятили

Дню метеорології, який відмічають в березні. Команди учнів мали подолати сходинки-завдання, щоб дістатись до вершини. І фінальним

завданням було для команд скласти свій прогноз погоди і його озвучити. Найкраще з цим завданням справилася Лозинська Софія.

Активними « метеорологами» також були: Лагно К, Параняк Андрій.

Дев’ятикласники помірялися знаннями в грі « Що? Де? Коли? »

Питання були не з легких, але командна робота давала свої результати. При спільних обговореннях , здебільшого знаходили правильну відповідь

 

Категорія: Навчальна робота | Переглядів: 125 | Додав: Leonid