Головна » 2017 » Серпень » 31 » Учитель, на якого чекають учні
19:55
Учитель, на якого чекають учні

 

Незвично розпочався навчальний рік для педагогів опорного закладу на базі Івано – Франківської ЗОШ І – ІІІ ступенів імені Івана Франка. Не з традиційного організаційного серпневого засідання педагогічної ради, а з теплої зустрічі на саміті позитивних змін та знайомства з непересічною особистістю, вихованкою школи гуманної педагогіки, кандидатом філологічних наук, доцентом, викладачем кафедри гуманітарної освіти ЛОІППО Анною Богосвятською.

Якого учителя чекають учні? Який він, щасливий учень? Чого очікує учитель, учень та громада від адміністрації? Відповіді на ці запитання шукали учителі, працюючи в форматі «світового кафе».

 

«Посередній учитель розповідає,

Хороший учитель пояснює,

Кращий учитель демонструє,

Великий учитель надихає».

 

Великий Учитель надихає дітей. Великого ж Учителя надихає Великий Майстер. Такого Майстра, натхненного і світлого, ми зустріли в особі Анни Іванівни.

Щиро сподіваємось, що ця зустріч – лише початок великої співпраці, результатом якої стане формування шкільного простору, побудованому на справжній Любові до дитини, простору довіри й взаємоповаги, інтелекту й родинності.

 

Категорія: Суспільство | Переглядів: 975 | Додав: Leonid