Головна » 2016 » Вересень » 2 » Україна-мій сонячний дім!
07:05
Україна-мій сонячний дім!

Самотій О.Б

Є у всіх одна країна ,
Найрідніша нам усім.
То прекрасна Україна,
Нашого народу дім
.

Розширенню знань про рідну Україну, а відповідно і вихованню патріотичних почуттів, був присвячений перший урок  у 2 -а класі.

 Щоб більше дізнатися про нашу  Батьківщину, учні разом з вчителькою Самотій О.Б., вирушили в уявну подорож Україною.  Мандруючи зупинками «Моя Батьківщина-Україна», «Державні символи», «Ерудит»,  «Це-наше і це –твоє»,школярі дізналися про здобутки і досягнення ,якими пишається  вся країна і якими вони можуть також пишатися. Що країна, в якій  створили найбільший  у світі літак  «Мрія», в якій є  найдовший  у світі музичний інструмент-трембіта,яка має найбільші запаси солі в Європі,яка має легендарні обереги і т.д.-це все наша Україна. Діти  декламували вірші про Україну,складали прислів’я,висловлювали думку,що для кожного з них означає Батьківщина,розгадували кросворди.

Остання зупинка  -«Серце любові до України». Школярі по черзі прикріплювали сердечка по контуру карти України, демонструючи свою любов до Батьківщини.

Людина народжується на світ і разом із життям отримує у спадок ,мабуть,найбільше і найцінніше багатство-Батьківщину. Її не вибирають за смаком і бажаннями,так само ,як і не вибирають собі неньку. Вітчизна, як рідна мати,-це наша доля.

             Любіть рідну  землю,бережіть волю і незалежність України!

 

Категорія: Новини нашої школи | Переглядів: 349 | Додав: Leonid