Головна » 2017 » Грудень » 5 » Урок – філософська мандрівка поза часом і простором
07:49
Урок – філософська мандрівка поза часом і простором

 

Нагадуємо читачам нашого веб-сайту, що у серпні 2017 року в школі розпочато діяльність авторської методичної студії «Формування особистісно гуманного простору в школі» (керівник – Анна Богосвятська, кандидат філологічних наук, доцент, викладач кафедри гуманітарної освіти ЛОІППО).

4 грудня відбулася третя студійна зустріч. Анна Іванівна та учні 10 класу подарували вчителям школи незвичний урок – філософську мандрівку «Філософія самопізнання у творчості Григорія Сковороди».

Десятикласники мандрували у часі та просторі, пізнаючи себе, світ, знайомлячись із філософським вченням українського просвітителя-гуманіста, філософа, поета, педагога Григорія Савовича Сковороди.

«Любов виникає з любові; коли хочу, щоб мене любили, я сам перший люблю,» - говорить великий Мислитель. «Любов має керувати учителем у своїх його діяннях,» - каже одна з перших заповідей гуманної педагогіки.

   Чергова студійна зустріч в форматі відкритого уроку засвідчила наступне: попри усе розмаїття форм та методів навчання (традиційних та інноваційних) в центрі уваги учителя повинна завжди залишатися велика ЛЮБОВ та щира УВАГА до ДИТИНИ.

 

Категорія: Опорна школа | Переглядів: 353 | Додав: Leonid