Головна » 2017 » Квітень » 22 » Урок географії у форматі «змішаного навчання» - змішуємо не лише технології, а й предмети
20:15
Урок географії у форматі «змішаного навчання» - змішуємо не лише технології, а й предмети

Тиховська О. А.

 20 квітня учитель географії Кропельницька Ольга Володимирівна провела у 7-А класі урок «Тихий океан. Географічне положення. Острови в Тихому океані, їх походження і природні особливості».  Урок був проведений у технології «змішаного навчання» методом ротації за станціями. Учні попередньо ознайомилися з темою в Інтернеті за посиланнями, які надав учитель. На «станції інформатики» діти змогли удосконалити вивчене: у графічному редакторі Paint на комп’ютері вони заповнювали контурну карту Тихого океану, наносили та підписували острови та течії. У цьому їм допомагали вчитель географії та вчитель інформатики Тиховська Олена Анатоліївна.   На «географічній станції» Ольга Володимирівна мала змогу оцінити та корегувати знання учнів за допомогою тесту «Перевір себе», тесту на складання фрагментів пазлу, тесту на відповідність, складених у learningapps. Згідно плану уроку та маршрутного листа, учні також побували на «хімічній станції», де разом з вчителем хімії Окуловою Оксаною Володимирівною визначили солоність води Тихого океану. Кожна група отримала задачу на визначення маси солі та води, потрібних для приготування розчину відомої концентрації (30-35%), та експериментально приготувала свою  порцію «океанічної» води.

 Результатом уроку стало підвищення мотивації та максимальне залучення до навчання усіх учнів, можливість поєднати цікаві предмети у незвичний до сьогодні для сучасної школи спосіб.

 

Категорія: Опорна школа | Переглядів: 646 | Додав: Leonid