Головна » 2017 » Листопад » 1 » Урок « Я обираю здорові звички»
09:32
Урок « Я обираю здорові звички»

 

В 5-А класі вчителем Кропельницькою О.В. було проведено урок з основ здоров’я на тему « Я обираю здорові звички ».

Метою уроку було продемонструвати школярам, що здоровий спосіб життя – це просто і важливо, що багатьох захворювань можна було б уникнути завдяки правильному харчуванню, фізичній активності, уникненню шкідливих звичок. Вчитель разом з учнями  розмірковували про те, яким чином здорове харчування впливає на спосіб життя.Також  з учнями було обговорено продукти, які є корисними для здоров’я. Чи можуть бути корисні продукти смачними?

Для того, щоб зацікавити дітей смачними і корисними сніданками, їм було показано відео рецепти від шеф-кухаря Євгена Клопотенко « Мій корисний сніданок ». Переглянувши відео рецепти діти пообіцяли, що і самі попросять у батьків допомоги у приготуванні ними запропонованих рецептів. В підсумку вчитель разом з учнями обговорили здорове харчування та спосіб життя: ступінь продуктивності людини значно зростає при прийомі здорової їжі (фрукти, овочі, приготоване на пару м'ясо), і навпаки продуктивність зменшується після шкідливої їжі (копченості, фаст-фуд, жирне і смажене м'ясо).

Люди рідко пов'язують виникнення захворювань в частині онкології і серцево-судинної системи з тим, що їдять. Але учені давно підтвердили цей факт, і заперечувати це безглуздо. Здорова їжа набагато краще засвоюється організмом і насичує її корисними мікроелементами, діє, як конструктор, а не як руйнівна сила. Від здоров'я залежить і те, як довго людина проживе, тому можна сміливо зробити висновок – здорове харчування є прямим шляхом до довголіття.

Діти пообіцяли, що будуть готувати корисні та смачні страви з батьками та більше бувати на свіжому повітрі і оберуть рухливі ігри замість сидіти за комп’ютером.

 

Категорія: Навчальна робота | Переглядів: 161 | Додав: Leonid