Головна » 2017 » Жовтень » 18 » Уроки мужності
18:51
Уроки мужності

Тлуста О.П.

Вже традиційними стали в нашому навчальному закладі виховні години, уроки мужності, зустрічі з учасниками антитерористичної операції.

А напередодні Дня захисника України, що відзначається 14 жовтня у День Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем українського козацтва, ці заходи набирають глибшого розуміння, усвідомлення почуття гордості за героїчне минуле і сьогодення народу України.

Адже чи не найактуальнішим питанням останніх років стало питання патріотизму. А прикладом слугує життя тих, хто кожного дня робить все можливе для покращення долі свого народу. В атмосфері єдності та щирості пройшли уроки мужності з учасником АТО Романом Ільчишином у 8-Б (кл. кер. Тлуста О.П.), 7-Б (кл. кер. Самотея Н.А.), 7-А (кл. кер. Мороз Т.О.), 9-Б (Завідія Н.Я.), 9-А кл. кер. Тиховська Д.І.)  та 5-А (кл. кер. Тиховська О.А.)

Теплі очі, усмішка, спокійний голос так гармоніюють з мужністю, відвагою та щирістю.

Коли боєць починає розповідати про армійські будні, усвідомлюєш, що перед тобою учасник подій новітньої історії, яку ще треба осмислити.

Розповідь Романа Ільчишина вражає спогадами про побратимів, зустрічами і втратами, неймовірним патріотизмом українських бійців.

Учні уважно слухали гостя, ставили питання, доторкнулись душею і вдячністю до тих, хто береже кордони України. І, здавалось, ставали кращими, чистішими, добрішими.

Дякуємо кожному воїну, кожній щирій і сміливій людині, яка наближає нашу перемогу.

 

Категорія: Новини нашої школи | Переглядів: 310 | Додав: Leonid