Головна » 2017 » Листопад » 16 » Усе починається з мрій… Візія Янівської школи у майбутньому
08:36
Усе починається з мрій… Візія Янівської школи у майбутньому

 

Зміст і форма нерозривно пов'язані...
/Посібник з філософії/

Що не кажіть, а усе розпочинається з візуального сприйняття. Якщо розглядати цю аксіому в площині школи, то мова йде, звичайно, про зовнішню привабливість будівлі навчального закладу та прилеглих територій.

Хто з наших учителів, учнів та батьків не мріє про суперкрасиву, суперсучасну, суперпривабливу школу? Звичайно, красивою і ошатною школа є й насьогодні. Завдяки ініціативі та меценатству батьківської й селищної спільнот, щороку будівлі школи набирають принадливішого вигляду.

А от в ідеалі, якою б мала бути Янівська школа (беручи до уваги, що будівлю навчального корпусу №1 збудовано поетапно в 1961 та 1978 роках), сказати було важко.

Однак мрія про оновлену школу була такою сильною, що знайшовся майстер, який цю мрію намалював, чи то графічно окреслив.

Михайло Фітак (батько учня 3-А класу), ландшафтний архітектор, асистент кафедри ландшафтної архітектури садово – паркового господарства та урбо – екології Національного лісотехнічного університету України, запропонував адміністрації школи незвичайний й неочікуваний (проте давно омріюваний) проект - створення концептуальної візії ландшафтно – просторового облаштування школи.

Приводячи дитину в школу, - зазначає п.Михайло, - бачив стан насаджень та покриття біля школи, зонування території, оздобу стін. Поступово виникла ідея створення концептуального проекту ландшафтно – просторового облаштування школи.

Мрію, як і мій син, про оновлену школу з вишуканим ландшафтом, який нестиме в собі як естетичний, так і навчально – виховний зміст (садово – паркова зона, спортивний майданчик, клас під відкритим небом, так званий екоклас тощо). До проекту залучив одних з кращих студентів третього курсу – Митрофанова Богдана (випускника Янівської школи) та Вихопеня Тараса. Робота тривала близько 6 місяців. Щиро вірю, що знайдуться кошти для втілення проекту в реальність.

Адміністрація, учителі та учні школи виносять щиру подяку Михайлу Фітаку, керівнику проекту, та студентам групи А- 31 Митрофанову Богдану й Вихопеню Тарасу, за чудовий подарунок – концептуальний проект ландшафтно – просторового облаштування школи.

Перший крок до втілення мрії у життя здійснено – створено реальну візію зовнішнього облаштування школи.

Наступний крок – складання кошторису виконання ремонтно – будівельних робіт згідно накресленого проекту.

Шановні випускники Янівської школи, представники батьківської та селищної спільнот!  На сьогодні складання кошторису – витратна у фінансовому плані процедура. Якщо це у Ваших силах та можливостях, зініціюйте безкоштовне складання кошторису. Цим Ви послужите шкільній спільноті і здійсните другий крок до втілення нашої мрії у життя!!!!!!

Марія Ліскевич-Карпа

Категорія: Опорна школа | Переглядів: 705 | Додав: Leonid