Головна » 2017 » Червень » 22 » «УСІ ВІДХОДИ – В ГОРОДИ!!!» - активно підтримуємо у дії проект “Компола»
20:54
«УСІ ВІДХОДИ – В ГОРОДИ!!!» - активно підтримуємо у дії проект “Компола»

 

Учні 8-Б класу активно підтримують у дії проект «Компола» і під час літніх канікул. Ми ознайомилися з інструкцією заповнення компостера,  практикуємо в дії технологію сортування  органічних відходів у школі та переробки їх на компост.

Окрім того, сподіваємося , що наші знання із вторинного використання органічних відходів допоможуть жителям селища зменшити кількість сміття у наших смітниках. Тому своїми знаннями ми спробували поділитися із місцевим населенням. Сподіваємося, що кількість скошеної трави у наших смітниках зменшиться.

Нагадуємо, що цього року учні нашої школи долучилися до благодійної програми «Компола» (інноваційний проект в сфері освіти та відповідального ставлення до оточуючого світу).

«Компола» - проект, метою якого є встановлення на території шкіл термокомпостерів для перетворення органічних відходів шкільних їдалень на компост. Компостом будуть підживлюватися дерева, що ростуть уздовж доріг. Таким чином, підживлені дерева зможуть поглинути більшу кількість шкідливих речовин, що знаходяться в повітрі.

Проект націлений на формування в учнів відповідального ставлення до оточуючого світу, зокрема, раціонального ставлення до відходів.

http://yanivschool.at.ua/news/uchni_ivano_frankivskoji_shkoli_doluchilisja_do_ekologichnogo_proektu_kompola/2017-04-06-798

 

 

Категорія: Завідія Наталія Ярославівна | Переглядів: 495 | Додав: Leonid