Головна » 2018 » Травень » 15 » В майбутнє без сміття
11:05
В майбутнє без сміття

 

Сьогодні вирішення питання побутового сміття не є проблемою одного населеного пункту чи території, а глобальною проблемою всього людства. Ряд країн успішно долають усі ці труднощі і сьогодні мають «чисте» довкілля. Для нашої країни – це питання, яке потребує ще багато зусиль як з боку держави, та і з боку її жителів.

Селище Івано-Франкове не є винятком. Учні нашої школи, створивши осередок, який назвали «Екологічний патруль», вивчають цю проблему вже не один рік. Ми проводимо рейди у селищі, його околицях, лісових смугах, прибережній частині Янівського озера. Виявляємо стихійні сміттєзвалища, частково ліквідовуємо їх, інформуємо про усе це наших школярів та жителів селища.

В школі працює гурток «Екологічне краєзнавство», одним із завдань якого є виховання у молоді бережливого ставлення до природи та довкілля.

Плесак Назарій завжди є лідером усіх пропозицій щодо організацій екологічних акцій і безпосередньо їх активним учасником. Ось і тепер він взяв участь в екологічному проекті «Життя без сміття». Тим самим він узагальнив результати наших спостережень та напрацювань в системі екологічного виховання протягом п’яти років, висловив своє бачення вирішення проблеми сміття у нашому селищі та його околиць.

Д.І. Тиховська

Переглядів: 147 | Додав: Leonid