Головна » 2018 » Травень » 8 » Вчитель завжди навчає і навчається
20:40
Вчитель завжди навчає і навчається

 

Цікаво,весело та пізнавально у стінах нашої школи  відбулася зустріч методиста  районного методичного кабінету Уляни Глови та учителів початкових  класів опорного  закладу «Івано-Франківська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Івана Франка» та її філій.

Навчатися завжди цікаво не тільки дітям,а й дорослим. Людина не просто індивідуум, а особистість,  якій властиво  розвиватись і поповнювати багаж знань протягом усього життя.

Опрацювавши,на зустрічі з методистом,тему « Державний стандарт початкової загальної освіти»,учителі виконували тренінгові вправи в групах,застосування яких допомагає досягти поставлених цілей в освітньому процесі.

Використання нових методик сприяє ефективності навчання,створює позитивне середовище для формування особистості. Спілкуючись з колегами чи друзями на певну тему,ви підвищуєте свій професійний рівень,стаєте впевненішими у собі.

Навчатись треба завжди - життя не стоїть на місці. Тож поглиблюйте свої знання,відкривайте нові горизонти та  досягайте нових висот на освітній ниві.

 

Кухар І.І.

 

Категорія: Опорна школа | Переглядів: 110 | Додав: Leonid