Головна » 2016 » Травень » 26 » Великодні дзвони кличуть на гаївку
08:28
Великодні дзвони кличуть на гаївку

 

Завжди з нетерпінням усі ми чекаємо Великодніх свят. І цей рік не був винятковим. Учні нашої школи впорядковували шкільний двір, свої класні приміщення, брали активну участь у конкурсі та майстер-класі «Великодня писанка». А працівники Яворіського НПП запросили до себе усіх охочих взяти участь у гаївках.

 Як завжди на цю пропозицію відгукнулись найбільш активні гуртківці (гуртки «Екологічне краєзнавство», керівники: Тиховська Д. І.; Плесак С. М.;

 Гурток «Юні екскурсоводи», керівник: Тиховська О. А.), які люблять брати участь у всіх акціях, конкурсах, національних та екологічних святах, що організовують працівники парку.

 Вже після перших акордів «Подоляночки» стало зрозуміло, що без участі нашого «шкільного диригента дитячих душ» (вчителя музики Мурської Л.М.) це свято не було б таким колоритним.

 Сонечко, зелена травичка і молоді листочки дерев, де відбувались гаївки (територія дендропарку Яворівського НПП) – усе це надихало нас на хороший настрій, веселощі та дружнє спілкування.

 У невеликій перерві, яку нам подарував весняний дощик, ми послухали розповідь методиста відділу освіти Л.М.Балух , яка є автором збірника «Гаївки Яворівщини».

 Школярі мали можливість брати участь у майстер-класі «Великодня писанка», який люб’язно продемонстрували нам старшокурсники місцевого ХПТУ-14 ім. Й. Станька.

 На прибраному вишитим рушником столі, юні майстри творили нашу українську ідентичність – писанку, а поряд стояли випечені паски та крашанки.

 Заграла мелодія і зазвучали гаївки у виконанні учнів школи, яких підтримали гості та працівники парку.

 Знову засвітило сонце, дітвора вибігла надвір, а господарі у цей день чекали на високоповажних гостей з району, області та міністра екології України О.М.Семерака , які поспілкувались з школярами і поспішили вирішувати важливі державні справи, а усі весело продовжували веселитись.

 

 

 

Категорія: Новини нашої школи | Переглядів: 205 | Додав: Leonid