Головна » 2016 » Вересень » 24 » Веселий гарбуз
02:40
Веселий гарбуз

Дарія Тиховська

 

День 21 вересня 2016 року для працівників Яворівського НПП був багатим на події, адже сюди завітало багато шанованих людей. Гостинно тут зустріли керівників громад із Черкащини, на території якої є наміри створити аналогічний національний парк. Поділитись здобутками, планами на майбутнє у сфері природоохоронної діяльності прийшли сюди заступник голови Яворівської РДА З. Мірило, голова Районної Ради В. Сичак, заступник голови селищної  Ради В. Бродик і підприємці селища.

Цього ж дня у приміщенні Яворівського НПП відбулось засідання предметної комісії вчителів біології та хімії Івано-Франківського округу (керівник О. Окулова), які також в процесі спілкування розповідали гостям про ту величезну роль, яку відіграє даний природоохоронний заклад у їх педагогічній діяльності. Це відмітили і голова спецвідділу формування мережі природоохоронних територій А. Драпалюк та заступник  директора Департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА О. Війтик.

А учні Івано-Франківської ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Івана Франка, які відвідують гурток народної творчості  при будинку Школяра (керівник К. Маруняк) та гурток «Юні друзі природи» від КЗ ЛОР ЛОЦЕНТУМ (керівник Д. Тиховська) продемонстрували майстер-клас із виготовлення жіночих прикрас з вовни та розпису гарбузів. Гуртківці взяли також участь у створенні композиції «Золота осінь», яка стане 24.09.2016 року емблемою молодіжного туристичного фестивалю «Бабине літо-2016» у с. Верещиця.

От і вдалось нам свято – на славу, а назвали ми його «Веселий гарбуз».

 

 

 

Категорія: Новини нашої школи | Переглядів: 280 | Додав: Leonid