Головна » 2017 » Вересень » 28 » Вибір професії – невід’ємний етап у житті кожного
11:57
Вибір професії – невід’ємний етап у житті кожного

 

Вибір професії – невід’ємний етап у житті кожного, хто здатен працювати. Рано чи пізно ми всі виходимо на роздоріжжя, щоб серед тисячі шляхів обрати свій єдиний.

Щоб вибір професії був справді свідомим і вільним, необхідно враховувати принаймні три фактори:

  • інформованість про світ професій; 
  • знання своїх особистісних особливостей;
  • уміння співвідносити особисті якості з вимогами, які пред’являють професії і спеціальність.

Уся шкільна робота повинна сприяти професійному самовизначенню учнів, насамперед виявленню й розвитку схильностей і здібностей, формуванню мотивів вибору професій, професійних інтересів, моральних та інших якостей важливих для майбутньої трудової діяльності.

З метою ознайомлення учнів 9 класів із різноманітним світом професій 27.09.2017 року психологічною службою школи разом з класним керівником 9-А класу Тиховською Д. І. та заступником директора з НВР Плесак С. М. була проведена екскурсія в місцеве ДНЗ «Художнє професійне училище №14 імені Й. Станька».

Діти мали можливість побувати у майстерні живопису, де були представлені художні роботи учнів училища, також майстер живопису Дюг Н.В. ознайомила із основними вимогами до професії художника. Наступним етапом подорожі була майстерня Яворівського розпису, якою керує народний майстер України Гула А.С. , який розповів про основні техніки різьбярства та показав навчальні матеріали.

Завершальним пунктом екскурсії було ознайомлення із професією столяра - де Боянівський С. М. (майстер столярної справи) розповів про специфіку даної професії та показав матеріальну - технічну базу училища. Діти були задоволені та дехто з них виявив бажання навчатись у цьому училищі.

 

 

Категорія: Новини нашої школи | Переглядів: 238 | Додав: Leonid